• Ви знаходитесь тут:

Всеукраїнський тиждень права у школі

2011-12-12

/Files/images/тиждень права.jpg

Право – це все те, що істинно і справедливо
Віктор Гюго.

Метою Тижня права було збагатити знання, уміння та навички учнів із питань морально-естетичного спрямування; сприяти формуванню правової свідомості особистості; удосконалювати уміння логічно мислити; виховувати доброзичливість, людяність, тактовність, відповідальність.

Під час Тижня правової освіти у школі відбулися різноманітні заходи для учнів, які готували не лише вчителі правознавства, але й інші педагоги, а також учнівський парламент. Учні з великим задоволенням залучалися до соціологічних опитувань, виставки малюнків на правовиховну тематику, конкурсу плакатів та їх захисту.

/Files/images/IMG_1088.jpg/Files/images/IMG_1187.jpg/Files/images/IMG_1098.jpg

План заходів до Всеукраїнського тижня права

1. 21.11 – єдина класна година на тему « Конвенція про права дитини» - 20-річчя.
  2. 28.11 – єдина класна година на тему « Загальна декларація прав людини».
  3. Проведення круглого столу серед старшокласників на тему «Реалізація прав людини у сучасному українському суспільстві».
  4. 09.12 – Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення прав людини.
  5. Бесіди з питань реалізації і захисту прав людини.
  6. Оформлення школи плакатами, листівками, стенд газетами.
  7. Виставка літератури правового змісту.
  8. Перегляд презентації «Права дитини».
  9. Лекції з питань реалізації й захисту прав людини і дитини.
  10. Запрошення до круглого столу працівників(кримінальної міліції, судді, народні депутати, адвокат, прокурор – хто відгукнеться), присвячені проб лематизації прав людини.
  11. Перегляд наукових фільмів з теми «Реалізація і захист прав людини».