/Files/images/Screenshot_4.png/Files/images/Screenshot_5.png/Files/images/ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ .png/Files/images/Брошюра 1.png/Files/images/Брошюра 2.png

Відповідно до Закону України "Про освіту", з метою реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», до вересня 2022 року передбачено поступовий перехід ЗЗСО № 5 до типу «гімназія».

З 2021-2022 навчального року в школі буде функціонувати 18 класів (1-9 класи), з них 9 класів для здобувачів освіти, що потребують навчання за корекційною програмою.

Відкрито набір до двох перших класів: в одному класі навчання відбуватиметься за загальноосвітньою програмою НУШ, а у другому - за корекційною програмою.

Документи, необхідні для зарахування дитини до 1-го класу Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Запорізької міської ради Запорізької області:

1. Оригінал заяви (складається в школі) про зарахування до першого класу (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника). Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року, заява про зарахування дитини до першого класу подається до 31 травня;
2. Копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
3. Копія ідентифікаційного коду дитини (під час подання копії пред’являється оригінал);
4. Оригінал або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров'я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089;
5. Згода на обробку персональних даних (складається в школі)

Телефон для довідок: 764-28-47 (приймальня)

ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Готовність дитини до навчання в школі

Початок шкільного навчання - закономірний етап на життєвому шляху дитини: кожен дошкільник, достигаючи певного віку, іде до школи.Під поняття "готовність до навчання в школі" мають на увазі такий рівень фізичного, психічного і соціального розвитку дитини, який необхідний для успішного засвоєння шкільної програми без ушкоджень для її здоров'я.
В понятті «готовність до навчання у школі» виділяють три тісно взаємопов'язаних аспекти:
1. фізіологічний;
2. психологічний;
3. соціальний;
Критерії фізіологічної готовності дітей до навчання у школі:
· рівень фізичного розвитку;
· рівень біологічного розвитку;
· стан здоров'я.
Психологічна готовність до школи складається з кількох видів готовності:
- інтелектуальної (пізнавальної);
- емоційно – вольової;
- мотиваційної.
Соціальна готовність складається з кількох компонетів:
- мотиваційного;
- когнітивного;
- поведінкого.
"Соціально" компетентна дитина добре орієнтується в новій ситуації, знає міру свїх можливостей, уміє попросити про допомогу і надати її , поважає бажання інших людей, може залучитися до спільної діяльності з однолітками й доролими.

Попередня Травень 2024 Наступна